تبلیغات
ســـوسنــگرد مــــن - خـلاقیــت،خـــدمت

ســـوسنــگرد مــــن
 
:: سینما آزادی، هویت فرهنگی سوسنگرد :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 1 :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 2 :: سوسنگرد خواهی نخواهی دربندتم :: معلم می تواند نماینده بشود؟ :: شناخت حقوق شهروندی لازمه یک انتخاب

خــلاقـیـت

به‌طور حتم تا به حال دراین‌باره زیاد فکر کرده‌اید که باز هم شعار تکراری و خسته کننده ای است اما بگذارید بگوییم شاید بارها و بارها این شعار را شنیدم اما ما با نگاهی دیگر پا به عرصه گذاشتیم . خلاقیت یعنی خلق چیزی از هیچ اما این‌طور نیست؛ در حقیقت خلاقیت نوعی توانایی در ارائه ایده‌های نو از طریق ترکیب، تغییر و دوباره به‌کارگیری آنها در یک ترکیب و طرح جدید است. گاهی ممکن است در اثر این ترکیب و تغییر، ایده‌ای بسیار خلاقانه، برجسته و عالی ظهور کند و گاهی هم یک ایده ساده، خوب و عملی. در هر حال هر دو توانسته‌اند تأثیر شگفت‌انگیزی از خود برجای بگذارند. و  شاید بیشتر اوقات در مورد تکمیل کردن ایده‌های دیگران فکر کنید. اغلب ما در مورد تکمیل کردن وسایلی که به کار می‌بریم، کمتر فکر می‌کنیم؛ در حالی که گاهی اوقات این فکر کردن‌ها می‌تواند منجر به تکمیل کردن یک ایده قبلی و متحول شدن زندگی‌مان شود. ما امدیم تا فکر و ایده هایی که تا بحال پا به زمین بوده را احیا کنیم  فکر و ایده ای که می تواند تحول قابل ملاحظه ای را برجا بگذارد و آن را سرلوحه انتخاب خود قرار دهیم.

 

خــدمـت

آن گاه باید باور کنیم که خدمتگزاری سیره تمام انبیاء و اولیاء و ملائک بوده است و ما نیز باید نه به عنوان یک شعار بلکه  که به عنوان یک عقیده دینی و سنت الهی نسبت به این مهم اهتمام ورزیده ایم و دانستیم که «عبادت به جز خدمت خلق نیست» کسانی که با شعار خدمت به جوانان به کرسی ها و مناصب مهم رسیده اند جوانان را به فراموش کردند جوان و شعار جوان دادن نردبانی برای رسیدن به خواسته هایشان بیش نبود اما ما از شما به میان شما آمدیم تا ثابت کنیم  که دگر فریب شعار دادن ها را نخواهیم خورد.

 

تمامی حقوق مطالب برای ســـوسنــگرد مــــن محفوظ می باشد