تبلیغات
ســـوسنــگرد مــــن - آیت‌الله هاشمی: شور جوانان پس از حماسه سیاسی پشتوانه‌ای عظیم برای دولت یازدهم است + تصاویر

ســـوسنــگرد مــــن
 
:: سینما آزادی، هویت فرهنگی سوسنگرد :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 1 :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 2 :: سوسنگرد خواهی نخواهی دربندتم :: معلم می تواند نماینده بشود؟ :: شناخت حقوق شهروندی لازمه یک انتخاب
جزئیات دیدار رئیس جمهور منتخب با رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام؛
"حجت‌الاسلام والمسلمین دكتر حسن روحانی"، رئیس جمهوری منتخب مردم ایران صبح امروز با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو كرد.
به گزارش حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران، "حجت‌الاسلام والمسلمین دكتر حسن روحانی"، رئیس جمهوری منتخب مردم ایران صبح امروز با آیت‌الله هاشمی رفسنجانی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام دیدار و گفتگو كرد.

رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در این دیدار با تبریك مجدد پیروزی "حجت‌الاسلام والمسلمین دكتر حسن روحانی" در یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، برای ایشان و دولت آینده، آرزوی توفیق و موفقیت روزافزون كرد.

"آیت‌الله هاشمی رفسنجانی"، با تقدیر از گفتمان اعتدال و مشی تدبیر و عقلانیت "دكتر حسن روحانی" كه آغاز فصلی نو در روند اجرایی كشور را نوید می‌دهد، گفت: شور و امیدی كه در جامعه به ویژه در دل جوانان این مرز و بوم پس از حماسه سیاسی 24 خرداد ایجاد شده است، سرمایه و پشتوانه‌ای عظیم و بی‌بدیل برای دولت یازدهم است.
 
وی همچنین افزود: مشی اعتدال، عقلانیت و استفاده از خردجمعی كه شعار دولت دكتر حسن روحانی است، می‌تواند ضمن حفظ و تقویت انسجام ملی و وحدت همه‌جانبه كشور، در كمك به حل مشكلات عدیده داخلی به‌ویژه شرایط اقتصادی كشور و ایجاد تعامل سازنده و مفید با كشورهای دنیا در عرصه‌های بین‌المللی، مؤثر و كارگشا باشد.
 

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی رئیس جمهوری منتخب  نیز در این دیدار، با تشكر و قدردانی از مساعی و مشورت‌های خوب و مفید آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، گفت: دولت آینده برآمده از شور، امید و خلق حماسه سیاسی آحاد مردم و به‌ویژه جوانانی است كه برای ایجاد تحول در نظام اجرایی كشور و آغاز شرایطی نو به عرصه آمده‌اند و من امیدوارم بتوانم در دولت یازدهم، با كمك همه بزرگان انقلاب اسلامی و دلسوزان كشور از همه طیف‌ها و گروه‌های سیاسی به خواست و تقاضاهای به حق مردم جامه عمل بپوشانم.انتهای پیام/طبقه بندی: اخبار ایران و جهان، 
نوشته شده در تاریخ شنبه 1 تیر 1392 توسط سوسنگرد من
تمامی حقوق مطالب برای ســـوسنــگرد مــــن محفوظ می باشد