تبلیغات
ســـوسنــگرد مــــن - وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مردم سوسنگرد عذرخواهی نمودند

ســـوسنــگرد مــــن
 
:: سینما آزادی، هویت فرهنگی سوسنگرد :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 1 :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 2 :: سوسنگرد خواهی نخواهی دربندتم :: معلم می تواند نماینده بشود؟ :: شناخت حقوق شهروندی لازمه یک انتخاب

حجه الاسلام و المسلمین سپهر مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان که جهت تقدیم عذر خواهی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در نماز جمعه سوسنگرد حاضر شده بود با ایراد سخنانی مراتب انتقاد و اعتراض خود را نسبت به مطالب عنوان شده در کتاب مرگ بر مرگ مخدمی بیان نمودند.


http://www.khoorna.com/applications/files/2011/09/%D8%AD%D8%AC%D8%AA-%D8%A7%D9%84%D8%A7%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B3%DB%8C%D8%AF-%D9%84%D8%B7%D9%81-%D8%A7%D9%84%D9%84%D9%87-%D8%B3%D9%BE%D9%87%D8%B1-506x250.jpg

ایشان در سخنان خود با اشاره به رشادت ها و از خود گذشتگی های مردم دشت آزادگان و سوسنگرد ، این منطقه را مشهد الشهیدان جنگ تحمیلی نامید و افزود بیش از یک سوم شهدای دفاع مقدس همچون شهید چمران ، شهیدعلم الهدی و دیگر همرزمانشان در خاک پاک این منطقه به فیض شهادت نائل شده اند و مطمئن باشید که نام سوسنگرد به عنوان شهر رشادت و شهادت و مقاومت هیچگاه از تاریخ اسلام وایران و جغرافیای دفاع مقدس با نوشتن این جمله های کذایی و خلاف واقع لکه دار نخواهد شد.

ایستادگی شیر زنان سوسنگرد را مردم ایران هیچ وقت از یاد نخواهند برد . مقاومت مردم سوسنگرد در برابر سه حمله ی ددمنشانه رژیم بعثی و پاک کردن وجب به وجب خاک منطقه از لوث صدامیان بر هیچ کس پوشیده نیست .

آن زمانی که رهبر معظم انقلاب فرماندهی جنگ را در منطقه به عهده داشته اند همراهی مردم سوسنگرد و ایستادگی آنان را رهبر معظم بارها و بارها بیان نموده اند .

چگونه ممکن است دلاوری های استان خوزستان ، استان دعبل خزاعی ، شیخ انصاری ، شیخ حویزی ، استان آیت الله جزایری و شیخ شوشتری و علی بن مهزیار اهوازی توسط نویسندگانی که طعم جنگ را نچشیده اند و از دفاع مقدس فاصله گرفته اند به فراموشی سپرده شوند شما مطمئن باشید که استان ما ، همچون ستاره ای در آسمان دفاع مقدس می درخشد .

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان برای انعکاس دلاوری های شما مردم مقاوم سوسنگرد ده ها کتاب را منتشر کرده است و فیلم بلند سردار علی هاشمی ، یوسف هور را تهیه نموده است که به زودی در سینماهای کشور نمایش داده می شود تا واقعیت ایستادگی و مقاومت شما مردم ولایتمدار سوسنگرد را به مردم سراسر کشور نشان دهیم .

حاج آقا سپهر در ادامه سخنان خود ، با اشاره به پیگیری های صورت گرفته در رابطه با کتاب مرگ بر مرگ ، اضافه نمودند در تماس تلفنی که با وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی داشته ام خواستار جلوگیری از چاپ مجدد و جمع آوری کتاب مذکور شدیم که ایشان قول دادند این کار را انجام دهند و دستورات لازم را صادر نمایند.

وی در ادامه با تشکر از پیگیری های حجه الاسلام والمسلمین شیخ احمد ساری اصل امام جمعه سوسنگرد ، مهندس صالحی نسب نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و فرماندار دشت آزادگان افزودند :وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی مرا مکلف نمودند که به نمایندگی از ایشان و با حضور در نماز جمعه شهر سوسنگرد مراتب معذرت خواهی ایشان را به ساحت زنان عفیف و نجیب و مردم غیور سوسنگرد برسانم که امیدوارم این عذر خواهی را پذیرا باشید .

ایشان در پایان سخنان خود با تشکر از حضور مردم در صحنه انتخابات 24 خرداد آرزو نمود که دولت دکتر حسن روحانی بتواند کشور را در مسیر توسعه و ترقی و رفاه مردم سوق دهد. 

 

منبع: هفته نامه رضوانطبقه بندی: اخبار شهرستان دشت آزادگان، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 31 تیر 1392 توسط سوسنگرد من
تمامی حقوق مطالب برای ســـوسنــگرد مــــن محفوظ می باشد