تبلیغات
ســـوسنــگرد مــــن - سوسنگرد ؛ بازگشت به نقطه صفر!

ســـوسنــگرد مــــن
 
:: سینما آزادی، هویت فرهنگی سوسنگرد :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 1 :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 2 :: سوسنگرد خواهی نخواهی دربندتم :: معلم می تواند نماینده بشود؟ :: شناخت حقوق شهروندی لازمه یک انتخاب

قرار بود روزنه های امید و نور شمع های جاوید آبادی شهر سوسنگرد با سرکار آمدن شورای چهارم روشن شوند و  سوسنگرد  در جاده عمران و توسعه قرار بگیرد.

8 سال و یا شاید بیشتر طاغیان زورگو دروغگو بر سوسنگرد حکومت کردند و شهر را به ویرانی کشیدند شهر را به یک روستای دور افتاده مبدل کردند روستایی که از ساده ترین حقوق شهروندی هم محروم بود. نه خیابانی مثل خیابان مابقی شهرها داشت نه کوچه ای، کارشان شده بود قطع درختان و کاشت ناامیدی و یأس در دل شهر سوسنگرد.بابا لنگ دراز که از صندلی شهرداری کنار رفت و سمت مشاور شورا به او دادند این بار شهرداری خوشتیپ اما بی سلیقه بی ذوق جای بابا لنگ دراز مشاور را گرفت. شهرداری که نمی دانست شهر به چه معناست و توسعه و پایداری ،آبادانی و پیشرفت برای او معنایی نداشت. 6 سال محرومیت از کمترین خدمات 6 سال سواستفاده های شخصی ، تا اینکه موعد انتخابات شورای چهارم فرار رسید شورایی که همه چشم امیدی به آن داشتند. شورایی یا شکل و شمایل جوان در ابتدای کار همه و غمشان شهر بود که شعار توسعه می دادند  مهم نبود شهردار جدیدی بر چه اساسی انتخاب شود مهم آن بود که کسی عهده دار این مسئولیت باشد که بتواند اوضاع نابسمان را سامان ببخشد آقای ساعدی گزینه انتخابی بود. گزینه مناسبی بودند زیرا که ظرفت مدت زمانی که بیش از 3 الی 4 ماه هم نشده بود ثابت کردند شخصی جدی و صاحب ذوق و سلیقه کاری در حد خیلی خوب بودند تا اینکه  آقایانی که زورشان می آمد ببینند شهر تکانی به خود داده دست بکار شدند توطئه ها و نقش های شومشان شروع شد و ساعدی استعفایش را نوشت. اما اینبار شورای شهر تمام آروزها و کوچکترین امیدها را با انتخاب  آقای عوده زاده به عنوان سرپرست و سپس شهردار در دل مردمان شریف سوسنگرد بی صدا خف کرد ما را به نقطه صفر باز گرداند.

طبقه بندی: اخبار شهرستان دشت آزادگان،  مقالات، 
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 فروردین 1393 توسط سوسنگرد من
تمامی حقوق مطالب برای ســـوسنــگرد مــــن محفوظ می باشد