تبلیغات
ســـوسنــگرد مــــن - سعید عوده زاده به عنوان شهردار سوسنگرد معرفی شد

ســـوسنــگرد مــــن
 
:: سینما آزادی، هویت فرهنگی سوسنگرد :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 1 :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 2 :: سوسنگرد خواهی نخواهی دربندتم :: معلم می تواند نماینده بشود؟ :: شناخت حقوق شهروندی لازمه یک انتخاب
در گردهمایی شوراهای اسلامی دشت آزادگان و سران عشایر که با حضور حضرت آیت الله شفیعی، مدیر کل امور شهری و شورا های استانداری خوزستان و مقامات محلی ، در سالن 26 آبان ناحیه مقاومت بسیج دشت آزادگان برگزار شد، سعید عوده زاده به عنوان شهردار سوسنگرد معرفی شد . در این گردهمایی مهندس سعید عوده زاده در ابتدای صحبت های خود ضمن خوش آمدگویی به حضار، اظهار امیدواری کرد که ؛ انشاا… با اتکای به خداوند منان همه با هم بتوانیم در یک مدیریت جهادی و با عزم راسخ گام برداریم .

رضوان سوسنگرد
عکس از: هفته نامه رضوان
وی در ادامه با اشاره به قدمت تأسیس شهرداری در سوسنگرد گفت : شهر و شهروند و شهرداری کلماتی مأنوس در یک جامعه شهری ، بخصوص در شهر سوسنگرد که قدمت تأسیس شهرداری در آن بالای هفتاد سال است و از قدیمی ترین شهرداری های کشور می باشد . وی افزود : سوسنگرد شهری با 14 کیلومتر مربع، جمعیتی 50هزار نفر و با مردمانی دلیر و با فرهنگ شهری و مهمانواز ،رودخانه ای که از وسط شهر می گذرد و نشانه حیات است و بسیاری از معابر شهر از فرهنگ و زبان رودخانه الگو گرفته است . بطوری که تأسیس و ایجاد بسیاری از خیابان های ناشی از عبور سرشاخه ای از رودخانه بوده است . عوده زاده ، معضلات مزمن شهری همچون بافت فرسوده قدیمی شهر، وجود 100 کیلومتر شبکه فاضلاب متلاشی، وجود 100 کیلومتر شبکه آب شرب قدیمی و بالا بودن آب تحت الارض را از مهم ترین عوامل کاهش عمر مفید پروژه های عبور و مرور شهری عنوان کرد . شهردار سوسنگرد همچنین به موقعیت جغرافیایی و اقلیمی سوسنگرد اشاره کرد و گفت : شهر ما مولد نیست و در واقع اقتصادی شهری که رکن اساسی برنامه ریزی مالی آن در شهرداری ها می باشد متأسفانه این رویه در شهر سوسنگرد ضعیف است . وی راه برون رفت از معضلات موجود در شهرداری و تحقق توسعه پایدار را در همکاری همشهریان در و نیز پرداخت عوارض و مالیات برارزش افزوده و یک درصد از فروش نفت از سوی شرکت نفتی مستقر در دشت آزادگان و هویزه دانست و افزود : با توجه به وجود مجموعه و تیم مسئولین ارشد شهرستان اعم از امام جمعه خستگی ناپذیر ، فرماندار دلسوز و نماینده پیگیر، امید است این امر تحقق یابد که در این صورت تا ابد به یک ریال اعتبار هم نیاز نخواهیم داشت . عوده زاده همچنین استفاده از ظرفیت بازارچه مرزی چذابه را یک عامل دیگر در افزایش منابع مالی شهرستان یاد کرد و گفت : یکی دیگر از راه هایی که به افزایش منابع مالی شهرستان کمک شایانی می کند ، استفاده از ظرفیت بازارچه مرزی چذابه است که می تواند بعنوان منابع شهرستان جهت سرمایه گذاری به شهرداری ها کمک کند که با همت و اراده ای که در فرماندار و نماینده دو شهرستان می بینیم، قطعاً این امر محقق خواهد شد .
طبقه بندی: اخبار شهرستان دشت آزادگان، 
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 18 اردیبهشت 1393 توسط سوسنگرد من
تمامی حقوق مطالب برای ســـوسنــگرد مــــن محفوظ می باشد