تبلیغات
ســـوسنــگرد مــــن - مشکلات پیاده روها در سوسنگرد (1)

ســـوسنــگرد مــــن
 
:: سینما آزادی، هویت فرهنگی سوسنگرد :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 1 :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 2 :: سوسنگرد خواهی نخواهی دربندتم :: معلم می تواند نماینده بشود؟ :: شناخت حقوق شهروندی لازمه یک انتخاب

 از آنجایی که پیاده روهای هر شهری جز فضاهای عمومی آن به شمار می رود و داشتن پیاده روهای  زیبا و بهسازی شده  از حقوق حقه شهروندان است اما این مهم در شهرستان دشت آزادگان به ویژه در شهر سوسنگرد  لحاظ نگردیده و می توان آن را شهر بدون پیاده رو نامید.

ساماندهی پیاده روها به خصوص خیابان های اصلی شهر باید از توجه ویژه ای برخوردار باشد اما متاسفانه شهرداری سوسنگرد با دادن مجوزهای غیر کارشناسی به کیوسک ها در اماکن پر تردد در نقاط مختلف شهر باعث ایجاد مزاحمت هایی برای شهروندان شده است به طوری که می توان با انتقال این کیوسک ها به اماکنی مناسب از این ازدحام ها کاست. همچنین تردد و توقف موتورسیکلت ها در برخی از پیاده روها من جمله روبروی درمانگاه تخصصی بیمارستان شهید چمران سوسنگرد باعث ایجاد مشکلات فراوانی گردیده است که شهرداری محترم می تواند با همکاری شبکه بهداشت، ریاست محترم بیمارستان و سایر متولیان امر با وجود فضای کافی و داشتن پارکینگ در بیمارستان از توقف این موتورسیکلت ها در پیاده روها جلوگیری کنند. شایسته است مدیران  شهری سوسنگرد  توان خود را در اقداماتی مبتنی بر یک نگرش جامعه شناختی کسب تجربه از کلان شهرها و کار، کارشناسی شده در ترمیم وضعیت پیاده روها، ساماندهی کیوسک ها و جلوگیری از توقف و تردد وسایل نقلیه در پیاده روهای شهر تأمل و توجه جدی و اقداماتی سریع را به کار گیرند تا جوی آرام و مطلوب که از حقوق مسلم شهروندان است برای آنان فراهم آورند.

                        

                                                                           

                                                    

طبقه بندی: اخبار شهرستان دشت آزادگان، 
نوشته شده در تاریخ جمعه 24 مهر 1394 توسط سوسنگرد من
تمامی حقوق مطالب برای ســـوسنــگرد مــــن محفوظ می باشد