تبلیغات
ســـوسنــگرد مــــن - بصیرت و انتخاب

ســـوسنــگرد مــــن
 
:: سینما آزادی، هویت فرهنگی سوسنگرد :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 1 :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 2 :: سوسنگرد خواهی نخواهی دربندتم :: معلم می تواند نماینده بشود؟ :: شناخت حقوق شهروندی لازمه یک انتخاب

                      


نزدیک ایام اربعین حسینی است و فضای معنویت و اجابت به مشام می رسد.در لحظات نفحات الهی برای یکدیگر دعا کنیم، دعا کنیم بسیاری از ما توفیق بصیرت بیاییم. در جواب سوال اینکه الگو وفاداری و برادری کیست پاسخ همگان ابوالفضل العباس (ع) خواهد بود و این وفاداری ریشه در فضیلت بصیرت حضرت عباس (ع) دارد. امام صادق (ع)فرمود: « رحم الله عمنا العباس انه کان علی بصیره»

امروز همه ما آسیب خوردگان بی بصیرت شهر و دیارمان هستیم امید می رود با طلایع و بشارت های مشهودی که در جامعه نوید بخش باشد و مصداق المومن کیس فطن و المومن لایلدق من جحر واحد مرتین. در عرصه انتخابات فرارو بصیرانه و مسئولانه عمل کنیم و بحمدالله این بصیرت خصوصاً در میان قشر فرهنگی محسوس تر است و همگرایی و هم نوایی برای برگزیدن یک فرهنگی که درد آشنا فرهنگیان و جامعه خویش است گویای این بشارت است. از سوی دیگر اجماع فرهنگیان بر یک معلم دارای سابقه مدیریتی و اجرایی هم انتظارات بحق قاطبه فرهنگیان را تأمین می کند و هم سابقه اجرایی ایشان در تسریع رفع مشکلات و معضلات منطقه کارساز خواهد بود و این بارگرانیست بر دوش برادر بزرگوار جناب قاسم ساعدی خواهد بود.

طبقه بندی: مقالات، 
نوشته شده در تاریخ دوشنبه 2 آذر 1394 توسط سوسنگرد من
تمامی حقوق مطالب برای ســـوسنــگرد مــــن محفوظ می باشد