تبلیغات
ســـوسنــگرد مــــن - مجیدی پور : شمار زائران اربعین حسینی از پایانه چذابه به مرز ۱۰۰ هزار نفر رسید

ســـوسنــگرد مــــن
 
:: سینما آزادی، هویت فرهنگی سوسنگرد :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 1 :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 2 :: سوسنگرد خواهی نخواهی دربندتم :: معلم می تواند نماینده بشود؟ :: شناخت حقوق شهروندی لازمه یک انتخاب

مجیدی پور : شمار زائران اربعین حسینی از پایانه چذابه به مرز ۱۰۰ هزار نفر رسید

فرماندار دشت آزادگان گفت: از ابتدای حرکت زائران اربعین حسینی تاکنون بیش از ۹۶ هزار زائر پس از انجام تشریفات قانونی از مرز بین المللی چذابه در ۱۱۰ کیلومتری شمال غرب اهواز راهی نجف و کربلا شدند.جاسم مجیدی پور در گفت و گو با ایرنا در پایانه مرزی چذابه افزود: تنها در روز گذشته ۲۵ هزار زائر از طریق مرز چذابه به عتبات عالیات مشرف شدند.

      

وی با بیان اینکه تردد زائران اربعین حسینی به صورت شبانه روزی انجام می شود، گفت: زائرانی که گذرنامه و ویزای معتبر خود را از قبل تهیه کرده اند بدون کمترین معطلی راهی عتبات عالیات می شوند. وی با اشاره به اینکه تعدادی از هموطنان از سراسر کشور برای گرفتن روادید در شهر سوسنگرد ازدحام کرده اند از زائران اربعین حسینی خواست پیش از رسیدن به پایانه مرزی چذابه و شهر سوسنگرد ویزای خود را تهیه کنند تا امکان صدور ویزا برای زائران خوزستانی نیز فراهم شود. فرماندار دشت آزادگان در ادامه افزود: در حال پیگیری موضوع برای شتاب بخشیدن به صدور ویزا در شهر سوسنگرد هستیم تا زائران با خیالی آسوده و بدون معطلی و بروز مشکل از مرز چذابه به عراق بروند. حرکت زائران اربعین حسینی از ۲۶ آبان شروع شده و از شنبه ۳۰ آبان تردد زائران شتاب گرفته است.


طبقه بندی: اخبار شهرستان دشت آزادگان، 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 3 آذر 1394 توسط سوسنگرد من
تمامی حقوق مطالب برای ســـوسنــگرد مــــن محفوظ می باشد