تبلیغات
ســـوسنــگرد مــــن - قاسم ساعدی، بهارستانی است ...

ســـوسنــگرد مــــن
 
:: سینما آزادی، هویت فرهنگی سوسنگرد :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 1 :: مشکلات پیاده روها در سوسنگرد 2 :: سوسنگرد خواهی نخواهی دربندتم :: معلم می تواند نماینده بشود؟ :: شناخت حقوق شهروندی لازمه یک انتخاب

قاسم ساعدی، بهارستانی است ...

به قلم: طه احمدی

معمولاً درخت پربار بیشتر آماج حملات سنگ رهگذران است، هر چه به روزهای حساس انتخابات نزدیک می شویم آماج حملات از طرف عده ای معدود و انگشت شمار علیه قاسم ساعدی بیشتر می شود، این حملات مخالفین ساعدی این نوید را به وی و کاروان همراهش می دهد که گوی سبقت را از بقیه کاندیدها برده و بقول معروف « قاب قوسین أو ادنی» تا رسیدن به خط پایان است، معمولاٌ  مطالعه دقیق چنین حالت ها در انتخابات بیانگر  قوت و قدرت کاندید مورد همجه واقع شده است، چرا که طرف مقابل تنها راه مقابله با کاندید قدرتمند میدان انتخابات را شایعه می داند تا شاید از آرای کاندید قدرتمند بکاهد اما تنفر و انزجار مردم از عمل اتهام و شایعه پراکنی خود عاملی می شود تا بیشتر و بیشتر نسبت به فرد مورد هجمه واقع شده پایبند و وفادار باشند و از سوی دیگر سنگر های شایعه پراکنی شاهد کاهش و از هم پراکنی نیروهای خود می باشند. تجربه انتخاباتی ثابت کرده است که همیشه فردی که از بقیه بیشتر مورد هجوم رقبا قرار می گیرد خود برگ برنده را در اختیار دارد و این بار قرعه گویی به نام قاسم ساعدی افتاده است. این موج حملات از طرف عده قلیل علیه ساعدی شاید آرزوی دیگر کاندیداها باشند تا بیشتر ورد زبانها قرار گیرند اما ذکاوت و هوشیاری ساعدی و کاروانش دیگر این اجازه را به رقیبان نخواهد داد.

شواهد و قراین موجود در منطقه نشان از پیروزی ساعدی درمرحله اول انتخابات خواهد بود. از دورترین روستاهای هویزه تا مراکز شهرهای دشت آزادگان و هویزه ساعدی را نماینده دوره بعد شناخته اند لذا بر ساعدی وظیفه است که از اکنون جهت هر چه قدرتمند عمل نمودن بعنوان نماینده از مشاورین و افراد خبره استفاده نمایند.

طبقه بندی: مقالات، 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 11 آذر 1394 توسط سوسنگرد من
تمامی حقوق مطالب برای ســـوسنــگرد مــــن محفوظ می باشد